Kanal Açma

Kanalizasyon sistemleri yapıların hijyeni için temel ihtiyaçların başında geliyor. Atıkların yapıdan uzaklaştırılmasını sağlayan kanalizasyon sistemi lavabo, küvet ve tuvaletten başlayıp ana kanalizasyon borusuna kadar ulaşan bir bütündür.

Sistem içinde yaşanan tıkanma, taşma gibi olaylar doğrudan rahatsızlık yaratır. Hem can sıkıcı hem de yaşam kalitesini olumsuz etkileyen olaylardır. Bunların çözümüne ilişkin ilk akla gelen yöntemler bile pek çok insanın tüylerini diken diken etmeye yeter. Kanalizasyondaki tıkanmanın yerinin tespitinden, hattın değişimine kadar tüm süreçte kırılan fayanslar ve pis bir görüntü akla gelir. Ancak, biz bu düşünceleri siliyoruz. Son teknoloji cihazları ve uzman kadromuz ile sistemdeki sorunu kırıp dökmeden tespit ediyoruz. Kameralar ve bilgisayar destekli cihazlarımızla, çoğu zaman hiçbir yeri kırmadan tıkanmaları açıyoruz.

Kameralar ve bilgisayar destekli cihazlarımızla, çoğu zaman hiçbir yeri kırmadan kanal açma ve kanalizasyon temizleme açıyoruz.

Kanalizasyon sistemi içindeki kırık parçalar ya da sızıntı yapan kısımlar da nokta olarak belirlenerek sadece gerekli alana müdahale ediyoruz.
Kanalizasyon ve altyapı hizmetlerinde Çankaya  olarak sahaya damgasını vuran ve kurumsallaşıp alanında bir marka olan firmamız; bina içi ve dışı küçük hatlarda kırmadan sökmeden her türlü tıkanıkları çok kısa bir sürede açmakta; Ayrıca, kanalizasyon sistemleri için geliştirilmiş sağlık dostu kimyasallar ve koku giderici biyolojik önlemler almaktadır.Etiketler: kanal açma
Site İçi Arama